Aktuálně

Konec stránek jediismus.ic.cz

Stránky jediismus.ic.cz byly po více než šesti letech kvůli ukončení provozu webhostingu ic.cz zrušeny. Rozhodli jsme se je však v původní podobě zachovat (do budoucna plánujeme i aktualizace), a proto jsme je přesunuli na tuto novou doménu jediismus.cz. Stránky budou dále sloužit jako hlavní poskytovatel informací o jediismu obecně, s tím, že naší vlastní definici jediismu, diskuzní fórum a Akademii naleznete i nadále na stránkách cestasily.cz

Děkujeme za přízeň a doufáme, že se stránky budou líbit i nadále.

Otevřené semináře a setkávání SCS

Společenství Cesty Síly pořádá pravidelně několikrát do roka otevřené semináře Akademie a jiná setkávání.
Informace o plánovaných akcích naleznete na stránkách cestasily.cz - plánované akce

Historie

Setkání a semináře

Historie všech proběhlých setkání a seminářů od roku 2011 je dostupná na stránkách Cesta Síly / Historie.

Přesun fóra

Naše diskuzní fórum bylo přesunuto na adresu www.cestasily.cz/forum
Všechny odkazy vedoucí na fórum z těchto stránek by měly být opraveny. Pokud jste měli uložen odkaz na fórum v záložce v prohlížeči, je nutné si odkaz opravit na aktuální adresu fóra. Pokračovat na fórum.

Dokument ČT2 (Ta naše povaha česká)

Ve čtvrtek 14. dubna 2011 uvedla ČT dokument o Jediismu. Vzhledem k tomu, že dokument vyznívá značně chaoticky, bych se ho pokusil uvést na pravou míru.
Jediní lidé v dokumentu, kteří jsou součástí komunity těchto stránek jsou Saezar a Chardri (v dokumentu vystupují v Brně).

S panem Pekárkem a jeho skupinou, která se snaží zaregistrovat církev Jediismu a shání podpisy nemáme nic společného.

Sčítání lidu, založení církve

Naše stránky (autoři ani komunita stránek) nemají nic společného s facebookovou skupinou, nabádající k uvedení Jediismu jako vyznávaného náboženství při sčítání lidu 2011 ani s jejich stránkami jediismus.cz.
Také nemáme nic společného s aktivitami okolo založení církve Jediismu. Jediismus chápeme především jako filozofii a ta by žádnou církev mít neměla.